Hakkımızda

                                
Septemar; kurulduğu 2008 yılından günümüze mega yat dekorasyonu konusunda tasarımdan üretime her noktada çözüm üretmekte,  deneyimli ve uzman ekibi ile hayalleri hayata geçirmektedir. Tasarım ve mühendisliğe verdiği önemi, kaliteli ve zamanında üretim felsefesi ile birleştirerek farklı iş ortakları ile 8 yılda 15 tekneyle sayısız ödül ve memnun müşteri kazanan Septemar, bünyesinde gerçekleştirdiği tasarımların yanı sıra dünya çapında tasarımcılar ile de çalışmaktadır. 
Tasarım ve mühendislik, mobilya üretim, cila, döşeme ve montaj hizmetlerini tamamen kendi bünyesinde barındıran Septemar, seri imalat makinelerinin hız ve hassasiyet avantajlarını deneyimli kadronun el işçiliği ile birleştirerek anahtar teslim yat dekorasyonunun yanı sıra yüksek kalite seri ve butik mobilya dekorasyon hizmetleri de sunmaktadır. 
Yat üretiminde dünyada önemli bir yerde bulunan Türkiye'nin bu pazardaki yerini yükseltmeyi kendine görev edinen Septemar; kaliteye verdiği önem ve tam zamanında proje teslimi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sadakati yaratarak dünyada sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Septemar Timeless projesi ile 2012 World Yacht Trophies; En İyi Tasarım ödülünü alan kendi bünyesindeki tasarım departmanı ile müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun, özgün tasarım hizmeti vermekle beraber projelerinde sektörde dünya çapında tanınmış yerli ve yabancı tasarımcılar ile de çalışmaktadır. Tasarım ve Proje departmanı müşterilere verilen konsept tasarım hizmetinin yanı sıra detaylandırılmış üretim çizimleri ve proje koordinatörlüğü de yapmaktadır. 

Mühendislik bölümünde 2 ve 3 boyutlu çalışmalar ile tasarım teknedeki gerçek ölçülere göre tekrar kurgulanır. Tasarımı etkileyebilecek ölçü değişiklikleri ve teknik gereklilikler ile ilgili olarak özüne uygun alternatif öneri çizimleri tasarımcı ile çalışılarak müşteriye sunulur.
Tasarım ve projelendirmeden, müşteri teslimine kadar geçen her adımda yüksek kalite prensibi ile çalışan Septemar 2008 yılında 180 m² atölyesinde başlayan üretimini bugün, Gebze’de bulunan 3000 m²’lik fabrikasında gerçekleştirmektedir. Septemar'ın felsefesi teknolojiye verilen önem ile üretimde otomatik makinaların hız ve hassasiyet avantajını, deneyimli kadrosunun el işçiliğinin kalitesi ile birleştirerek, tasarıma tam uyumlu, hızlı ve kusursuz üretim yapmaktır.

Hammadde girişinden nihai ürüne kadar her adımda kalite kontrolden geçen üretim, aynı zamanda Septemar YBS yazılımı ile de planlama ve malzeme tedariki adımlarına bağlanmıştır. Tam teşekküllü makine parkuru, kaplama, montaj, cila ve döşeme bölümlerinden oluşmakta olan fabrikada salt yat sektörüne değil yüksek kalitede ürün istenen dekorasyon ve butik mobilya hizmetleri de verilmektedir.
  • GIALOU-LU
  • DUSUR
  • ELADA
  • CLARITY
  • QUARANTA
Copyright Septemar Mobilya ve Yat San. Tic. Ltd. Şti. ©2016